Головна / Новини / Події / Новини / Події / Кафедральний науково-методичний семінар "Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання інформатичних дисциплін"

16 листопада 2021 року на кафедрі комп'ютерної та програмної інженерії відбувся науково-методичний семінар "Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання інформатичних дисциплін".

Під час семінару виступав завідувач кафедри комп'ютерної та програмної інженерії, доктор педагогічних наук, професор Франчук Василь Михайлович з темою "Організація роботи з веб-орієнтованим курсом у системі MOODLE". Метою семінару було визначити основні напрями роботи для підготовки до успішної акредитації спеціальності "Компютерні науки".

Основні питання, які були обговорено:

1. Замовлення та назви курсів.
  2. Дидактична картка курсу
  3. Додавання завдань з оцінюванням (Відвідування, Лекції, Лабораторні роботи, Модульний контроль, Екзамен, Залік ).
  4. Електронний журнал.
  5. Неформальна освіта (Prometheus та Coursera).