Головна / Новини / Події

16 листопада 2021 року на кафедрі комп'ютерної та програмної інженерії відбувся науково-методичний семінар "Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання інформатичних дисциплін".

Під час семінару виступав завідувач кафедри комп'ютерної та програмної інженерії, доктор педагогічних наук, професор Франчук Василь Михайлович з темою "Організація роботи з веб-орієнтованим курсом у системі MOODLE". Метою семінару було визначити основні напрями роботи для підготовки до успішної акредитації спеціальності "Компютерні науки".

20 травня 2021 року відбулося секційне засідання кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань в рамках щорічної звітно-наукової конференції "Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету" за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів НПУ імені М.П. Драгоманова за 2020 рік.

З 4 по 6 грудня 2012 року у центральному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова проходив триденний семінар на тему «Стандартизоване тестування – інструмент підвищення якості освіти», який проводив провідний учений у галузі освітніх вимірювань, психології та психометрії доктор Жарко Вукмирович (Американські Інститути Досліджень, США) у рамках співпраці Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова з Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI.

З 15 по 19 жовтня в нашому університеті було організовано лекторій з сучасної теорії тестів IRT та когнітивної психології і психометрії, проведений відомим фахівцем у галузі освітніх вимірювань, міжнародним консультантом Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI доктором Жарко Вукмировичем.

Модератор: доктор педагогічних наук, професор Сергієнко В.П.
Секретар: аспірантка кафедри комп'ютерної інженерії Макаренко О.Л.

29 березня 2013 р. В університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Науково-методичні засади управління якістю освіти у вищих навчальних закладах».

Сторінка 1 із 2