Головна / Новини / Події / Новини / Події / Секційне засідання студентської наукової конференції

Секційне засідання студентської наукової конференції

СЕКЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ, ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Керівник: доктор педагогічних наук, доцент Франчук В. М.
Секретар: кандидат педагогічних наук, доцент Стецик С. П.
Дата проведення: 05 грудня 2023 р.
Початок роботи: 15:00
Онлайн: засобами Google Meet

Засідання відкрив керівник секції доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерної та програмної інженерії Франчук Василь Михайлович.
На секційному засіданні виступили всі студенти, які зазначені в програмі кафедри. Всі доповіді були обговорені викладачами та студентами, доповнені порадами, що дозволять підвищити рівень представлених досліджень.

Всі виступи студентів оформлені у вигляді тез та надіслані до електронного студентського видання “Інформаційно-комунікаційні технології в освіті” факультету математики, інформатики та фізики за посиланням: https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt

photo 2023 12 06 10 32 19