Міжнародний форум фахівців у галузі освітніх вимірювань

Модератор: доктор педагогічних наук, професор Сергієнко В.П.
Секретар: аспірантка кафедри комп'ютерної інженерії Кухар Л.О.

01 червня 2012 року в рамках виконання проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» за програмою Європейського Союзу TEMPUS на базі Інституту інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова 01 червня 2012 р. відбувся Міжнародний форум фахівців у галузі освітніх вимірювань.

Робота Форуму проходила у форматі пленарного і семи секційних засідань. Першим етапом було пленарне засідання. Відкрив засідання перший заступник голови, перший проректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор Володимир Павлович Бех. З вітальним словом виступили координатор проекту, Сільвестров Дмитро Сергійович (Швеція), начальник відділу педагогічної освіти Міністерства освіти і науки України Бондаренко Сергій Іванович, директор Національного ТЕМПУС–офісу в Україні Шитікова Світлана Петрівна, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, директор Інституту вищої освіти НАПН України Степко Михайло Филимонович.

Учасники висловили подяку представництву Європейського Союзу та TEMPUS-офісу в Україні за підтримку цього заходу та організаторам Міжнародного форуму фахівців у галузі освітніх вимірювань – НПУ імені М.П. Драгоманова в особі ректора академіка, доктора філософських наук, професора Віктора Петровича Андрущенка. За результатами роботи видано матеріали Форуму. Рішення Форуму та матеріали надіслано до Міністерства освіти і науки України, інших профільних відомств. З метою поширення відомостей про проект та задля залучення широкого загалу здійснювалась Інтернет – трансляція пленарних засідань Форуму, запис журналістами 5–го каналу матеріалів про результати виконання проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» для телепередачі «Вікно в Європу».

  • Переглядів: 659
Контактна інформація
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ