І Міжнародна науково-практична конференція «Освітні вимірювання в інформаційному суспільстві»

Модератор: доктор педагогічних наук, професор Сергієнко В.П.
Секретар: аспірантка кафедри комп'ютерної інженерії Кухар Л.О.

26 – 29 травня 2010 р. В рамках тижня програми TEMPUS було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Освітні вимірювання в інформаційному суспільстві». Конференція проводилася на виконання проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів EС» за програмою Європейського Союзу Tempus та з нагоди 175 – річчя НПУ імені М.П. Драгоманова.

26 – 29 травня 2010 р. В рамках тижня програми TEMPUS було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Освітні вимірювання в інформаційному суспільстві». Конференція проводилася на виконання проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів EС» за програмою Європейського Союзу Tempus та з нагоди 175 – річчя НПУ імені М.П. Драгоманова.У заходах тижня програми TEMPUS в НПУ імені М.П Драгоманова брали участь: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (Інститут інформатики), Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Малардаленський університет (Швеція), Гельсінський технологічний університет (Фінляндія), Римський університет «La Sapienza» (Італія), Кельнський університет (Німеччина), Міжнародна програма підтримки незалежного тестування в Україні USETI Alliance, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, а також науковці та викладачі з інших українських та іноземних навчальних закладів. В роботі конференції брали участь і провідні фахівці Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти. На конференції були присутні запрошені іноземні фахівці в галузі моніторингу якості освіти та тестування доктор педагогічних наук, професор, головний редактор журналу «Педагогические измерения» Аванесов B.C. (Росія, Москва), Марк Зелман (США), David Burghes (Центр інновацій у викладанні математики Плімутського університету, Велика Британія), Бєлявський Ю.М. Філадельфійський університет (США), Кобзєва Н.О. (Томський політехнічних університет, Росія) та інші. Всього в конференції брали участь 20 іноземних учасників з 9 країн світу.

З часу приєднання України до Болонського процесу в системі освіти нашої країни відбуваються докорінні зміни, які так чи інакше направлені на досягнення головної мети — забезпечення високої якості освітніх послуг. На цьому шляху українське суспільство поступово наблизилося до усвідомлення важливості створення механізмів прозорого і справедливого оцінювання якості освіти на всіх її рівнях та в усіх проявах — від поточного оцінювання знань учнів і студентів з окремих дисциплін до повномасштабного моніторингу загальнодержавних освітніх програм. Конференція була направлена на пошук нових поглядів та рішень щодо поставлених Проектом завдань з моніторингу якості освіти, впровадження нових технологій тестування та підготовки фахівців з освітніх вимірювань.

  • Переглядів: 240
Контактна інформація
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ