Галицький Олександр Вадимович

 • Оcвіта

  НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2013

 • Посада
  старший викладач
 • В університеті працює з
  2012 р.
 • Дисципліни, що викладає
  Комп’ютерні мережі, Безпека програм та даних, Адміністрування веб-орієнтованих навчальних комп'ютерних систем

Народився 9 вересня 1986 р. в м. Київ в сім’ї викладачів, де закінчив середню школу із золотою медаллю (2003 р.). У 2008 р. з відзнакою закінчив магістратуру Фізико-математичного інституту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Фізика» і був направлений на кафедру загальної та прикладної фізики, де працював завідувачем лабораторією.

У 2012 р. закінчив аспірантуру (заочна форма) за спеціальністю 01.04.14 – теплофізика та молекулярна фізика. У червні 2013 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук на тему «Анізотропія фізико-механічних властивостей епоксидних систем, сформованих в магнітному полі», науковий керівник – академік Шут М.І.

Впродовж роботи на кафедрі комп’ютерної інженерії проводить роботу, що стосується навчально-методичної сфери професійної діяльності. Зокрема, зі співавторами розроблено навчальну програму диспиплін «Моделі і методи IRT» для підготовки магістрів з освітніх вимірювань, а також навчальні та робочі програми з дисциплін «Фізика» для студентів 1-го курсу, «Основи комп’ютерної інженерії» для студентів 3-го курсу спеціальності «Інформатика» та робочу програму дисципліни«Комп’ютерні мережі» для студентів 3-го курсу сцеціальності «Математика» Фізико-математичного інституту.

2013 р. – стажування в США за програмою «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США. Опубліковано понад 50 наукових праць з експериментальної фізики та інформатики, в тому числі 2 – у іноземних.

Контактна інформація
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ