Відкриті лекції

З 15 по 19 жовтня в нашому університеті було організовано лекторій з сучасної теорії тестів IRT та когнітивної психології і психометрії, проведений відомим фахівцем у галузі освітніх вимірювань, міжнародним консультантом Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI доктором Жарко Вукмировичем.

Захід відбувся завдяки тісній співпраці Науково-методичного центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова в особі директора Центру, доктора педагогічних наук, професора В.П. Сергієнка з Альянсом USETI, та проходив на базі Інституту інформатики.

2 Доктор Вукмирович уже не вперше читає лекції для магістрантів спеціальності 8.18010022 – «Освітні вимірювання», випускаючою кафедрою якої є кафедра комп’ютерної інженерії (завідувач кафедри В.П. Сергієнко), та в цьому році його лекції відвідали аспіранти, докторанти, викладачі Інституту інформатики та інших інститутів університету.

У зв’язку з масовим впровадженням тестових технологій, зокрема, тесту, як точного і об’єктивного інструменту оцінювання якості освіти, в педагогічний процес, лекції з IRT та психометрії є надзвичайно актуальними і необхідними в навчанні нового покоління фахівців з освітніх вимірювань в Україні. Тому Ж. Вукмирович особливу увагу приділив базовим поняттям теорії IRT, її зв’язку з класичною теорією тестів, поняттю про логістичні моделі та інше.

  • Переглядів: 1595
Контактна інформація
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ